27.05.2017 – III Święto Lnu w Muzeum Lniarstwa


27.05.2017 – III Święto Lnu w Muzeum Lniarstwa

W sobotę 27 maja w godz. 10:00-18:00 zapraszamy na III edycję Święta Lnu do Muzeum Lniarstwa! W programie m.in. kiermasz produktów lnianych, warsztaty, parada, inscenizacja „Strajku Szpularek” i nie tylko!

Szereg wystawców zadba o bogaty asortyment artykułów lnianych, w tym między innymi: biżuterię, odzież, obrazy, obrusy, ściereczki, kosmetyki itp. Dodatkowo Policealna szkoła Medyczna przy Collegium Masoviense zadba o naszą urodę serwując szereg zabiegów kosmetycznych, masaż dłoni z wykorzystaniem oleju lnianego oraz kosmetyków z lnem.

Na dzieci czekają liczne warsztaty rękodzielnicze, festiwal baniek mydlanych, balony, wata cukrowa oraz konkurs! Dorośli również znajdą coś dla siebie. Poza warsztatami rękodzielniczymi i jarmarkiem zapraszamy również do zwiedzania jedynej w Europie wystawy wielkoformatowych szablonów sitodrukowych „Tkane Sita” prezentującą największą na świecie kolekcję szablonów! Dodatkowo na wszystkich odwiedzających czeka oferta gastronomiczna w postaci Food Truck’a, obwarzanków i góralskich oscypków, browaru rzemieślniczego oraz alkoholi regionalnych. To wszystko tylko u nas w Muzeum Lniarstwa 🙂

Więcej szczegółów już niebawem!