Zwiedzanie

Zwiedzanie

GRUPY ZORGANIZOWANE

Zwiedzanie z przewodnikiem dedykowane jest grupom zorganizowanym powyżej 10 osób. Czas trwania wycieczki dostosowany jest do wieku uczestników i wynosi  od 30 do 60 minut.

Muzeum jest otwarte dla zwiedzających od wtorku do piątku w godzinach 10:00-15:00, a w sezonie letnim tj. kwiecień – październik również w weekendy w godzinach 11:00-18:00. Grupy zorganizowane zobowiązane są dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu dzwoniąc pod numer 793 134 703 lub pisząc na adres rezerwacje@muzeumlniarstwa.pl.

Uwaga!
  • Rezerwacji zwiedzania z przewodnikiem należy dokonać minimum na 7 dni przed planowanym terminem zwiedzania.
  • W dzień poprzedzający zwiedzanie lub w dniu zwiedzania pracownik Muzeum Lniarstwa może zadzwonić pod podany numer telefonu w celu potwierdzenia obecności.
  • W przypadku podania nieprawidłowego numeru telefonu i braku możliwości ostatecznego potwierdzenia wizyty, pracownik może odwołać rezerwację.
  • Rezerwujący może odwołać swoją rezerwację najpóźniej na 2 dni przed wizytą w Muzeum Lniarstwa.
  • W przypadku odwołania rezerwacji w dniu umówionej wizyty, pracownik ma prawo nie przyjąć ponownej rezerwacji tej samej grupy.

TURYŚCI INDYWIDUALNI

Grupy turystów poniżej 10 osób, mają możliwość zwiedzać Muzeum Lniarstwa z questem. Jest to innowacyjna forma gry terenowej polegająca na odkrywaniu historii miejsca poprzez naukę i edukację. Wierszowany tekst pozwoli uczestnikom gry wędrować po obiekcie, zwracając uwagę na najistotniejsze aspekty historyczne i bogactwo kulturowe miejsca. Taka forma zwiedzania łączy w sobie zabawę, emocje i edukację angażując jednocześnie uczestnika questu do samodzielnego odkrywania zagadek.

Czas trwania: 60 minut
Miejsce rozpoczęcia: recepcja Muzeum Lniarstwa
Zwiedzanie z questem nie wymaga wcześniejszej rezerwacji.

UWAGA!

W związku z budową nowej ekspozycji, zwiedzanie Muzeum Lniarstwa z questem będzie tymczasowo niedostępne.
Pozostaje jednak możliwość indywidualnego zwiedzania placówki. W tym przypadku wcześniejsza rezerwacja nie jest konieczna.

OSTATNIE WEJŚCIE DO MUZEUM 30 MINUT PRZED ZAMKNIĘCIEM!