V Industrialny Festiwal Browarnictwa CHMIEL FEST – czas start!

Ruszyły przygotowania do kolejnej edycji Industrialnego Festiwalu Browarnictwa w Żyrardowie, który w tym roku odbędzie się w terminie 20-21 września 2019 roku (piątek-sobota). To już V edycja wydarzenia, które jak co roku odbędzie się w postindustrialnych murach dawnej Fabryki Wyrobów Lnianych, dziś Muzeum Lniarstwa.

CHMIEL FEST to nie lada gratka dla wszystkich smakoszy bursztynowych trunków, a także miłośników jedzenia typu fast. Nierozłącznym elementem wydarzenia jest strefa rozrywkowo-wypoczynkowa z muzyką na żywo.

Jak co roku do udziału zapraszamy browary rzemieślnicze, regionalne, koncernowe, restauracyjne i domowe, a także przedstawicieli gastronomii i Food trucków. Na uczestników oprócz degustacji dostępnych browarów, czekać będzie szereg dodatkowych atrakcji m.in.: koncerty znanych i lubianych zespołów folkowych (również zagranicznych), konkursy z nagrodami, panele dyskusyjne, pokaz warzenia piwa, czy zwiedzanie lokalnego browaru Beer Bros. Zwieńczeniem dwudniowej celebracji będzie wybór najlepszego browaru.

CHMIEL FEST jest doskonałą okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół i smakoszy złotych płynów. Wydarzenie adresowane jest nie tylko do mieszkańców Żyrardowa lecz wszystkich miłośników dobrej zabawy.

Na przestrzeni lat, w CHMIEL FEŚCIE uczestniczyło blisko 10 tys. osób, 60 browarów i niemalże 40 podmiotów gastronomicznych. Industrialny Festiwal Browarnictwa w Żyrardowie przerodził się z małego, lokalnego wydarzenia w jeden z większych eventów piwowarskich na Mazowszu.

Jeśli nie masz planów na wrześniowy weekend, weź udział w V edycji Industrialnego Festiwalu Browarnictwa CHMIEL FEST. Zabierz przyjaciół i spędź miło czas przy kuflu piwa w klimatycznej przestrzeni Muzeum Lniarstwa w Żyrardowie.

Nie możesz ominąć tego wydarzenia!

Chętnych wystawców prosimy o wypełnienie karty zgłoszeń oraz do zapoznania się z regulaminem dla wystawców.

Dokumenty do pobrania:
REGULAMIN dla Wystawców_Chmiel Fest 2019
KARTA ZGŁOSZENIA dla Wystawców_Chmiel Fest 2019
OFERTA dla Wystawców_Chmiel Fest 2019

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 793 134 703
oraz pod e-mail: events@muzeumlniarstwa.pl

Przed wysłaniem zgłoszenia, prosimy o kontakt w celu weryfikacji dostępności miejsc wystawienniczych.