Pierwsze otwarcie w 2021 roku

Drodzy Państwo, miło nam poinformować, że Muzeum Lniarstwa w Żyrardowie wznawia działalność od wtorku 2 lutego. Ze względu na panującą sytuację, zwiedzanie naszej placówki może odbywać się tylko i wyłącznie z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

W sezonie zimowym tj. od listopada do końca marca Muzeum Lniarstwa otwarte będzie dla odwiedzających od wtorku do piątku w godzinach: 10:00-15:00. Od kwietnia Muzeum oraz działająca obok Industrialna Zagroda czynne będą również w weekendy w godzinach 11:00-18:00.

W związku z pandemią COVID-19 wyłączona została na czas nieokreślony możliwość zwiedzania grupowego z przewodnikiem muzeum, jak również organizacji warsztatów rękodzielniczych, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Zapraszamy serdecznie do indywidualnych odwiedzin naszej placówki, a także czynnego śledzenia profili muzeum w mediach społecznościowych.

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:
793 134 703 – recepcja
731 318 800 – biuro

*Zwiedzanie indywidualne odbywa się bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu. Odbiór przepustek wstępu w recepcji Muzeum Lniarstwa.