Industrialny Jarmark Bożonarodzeniowy w Żyrardowie

Choć za oknami złota jesień, my już powoli przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Grudzień do dla większości z nas miesiąc magiczny, czas oczekiwania i nieustannej radości. Zastanawiacie się pewnie co łączy Muzeum Lniarstwa i Świętego Mikołaja? Odpowiedź jest prosta – największy w regionie Jarmark Bożonarodzeniowy!

W przedostatni weekend roku (20-21 grudnia) postindustrialne hale Muzeum Lniarstwa w Żyrardowie zmienią się w największą na Mazowszu pracownię elfów, wytwórnię prezentów i kolorowych upominków, tworząc tym samym jedyną w Polsce Fabrykę Świętego Mikołaja! Blisko 100 miejsc wystawienniczych dla rękodzielników, pasjonatów, artystów, właścicieli firm chcących zaprezentować swoją świąteczną ofertę, dziesiątki zwinnych elfów pakujących drobne podarki, sanie ze Świętym Mikołajem i jego dzielnymi reniferami – to wszystko czekać będzie na uczestników żyrardowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Wydarzenie organizowane jest w mieście już po raz piąty. Atrakcyjny program, wspólne kolędowanie i świąteczny klimat przyciągają corocznie setki odbiorców, poszukujących oryginalnych prezentów świątecznych, bądź chcących miło spędzić grudniowe popołudnie. Jarmark Bożonarodzeniowy jest wydarzeniem bezpłatnym, otwartym dla wszystkich zainteresowanych.

Fabryka Świętego Mikołaja to wydarzenie kierowane nie tylko do mieszkańców regionu, ale przede wszystkim wystawców, dla których żyrardowski Jarmark będzie doskonałą okazją do wspólnej integracji, inspiracji i wymiany doświadczeń.

Jeśli chciałbyś dołączyć do ekipy Świętego Mikołaja i pomóc mu obdarować wszystkich świątecznymi podarkami – zgłoś się do nas i zostań wystawcą 5. Jarmarku Bożonarodzeniowego w Żyrardowie. Zapoznaj się z naszą ofertą oraz regulaminem wydarzenia i prześlij swoją kartę zgłoszenia do 29 listopada na adres: biuro@muzeumlniarstwa.pl.

UWAGA! Przed wysłaniem zgłoszenia, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 784 204 346 w celu weryfikacji dostępności miejsc wystawienniczych.

Dokumenty do pobrania:

Oferta dla wystawców – Jarmark Bożonarodzeniowy 2019