BIELnik po robocie w nowej odsłonie

Sezon turystyczny w Muzeum Lniarstwa zbliża się wielkimi krokami. Na odwiedzających w tym roku czekać będzie wiele zmian, ale też nowych atrakcji.

Tegoroczna edycja BIELnika po robocie rusza pełną parą już pod koniec maja. W tym sezonie ogród społeczny będzie otwarty dla żyrardowian w każdy ostatni piątek i sobotę miesiąca aż do sierpnia!

Muzeum Lniarstwa zachęca do tworzenia atrakcji i organizowania czasu wolnego wokalistów, artystów, zespoły, grupy teatralne, komików, animatorów, lokalne organizacje, stowarzyszenia, fundacje, wystawców, czy też firmy prywatne.

BIELnik po robocie to doskonały projekt dla wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić czas na świeżym powietrzu w klimatycznym industrialnym otoczeniu. Jest to idealna przestrzeń do organizacji koncertów, pokazów, warsztatów i wszelkiego rodzaju prezentacji. Do dyspozycji biorących udział w wydarzeniu mamy hamaki, leżaki, wędzarnię i grill.

W poprzednim roku w działania BIELnika po robocie włączyli się m.in. zespół Positive Reggae Rockers, Czerwona Niwa, DJ Carsky, DJ Bogdan Pietrzak z Event Active, West Site Fitness, Natur House, Żyrardów Nosi i wiele innych organizacji, które w niesztampowy sposób zaprezentowały się odbiorcom wydarzenia.

Jeśli masz swój zespół i chciałbyś pokazać się szerszej publiczności, należysz do grupy artystycznej, która stawia swoje pierwsze kroki na scenie, jesteś częścią organizacji, która chce kreatywnie spędzić czas na świeżym powietrzu – napisz do nas i bezpłatnie skorzystaj z naszej industrialnej przestrzeni! Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy biuro@muzeumlniarstwa.pl do końca kwietnia br.