Rusza VI edycja Industrialnej Fabryki Talentów

Już od lipca pracownie rękodzieła w Muzeum Lniarstwa ponownie zaczną tętnić życiem! Zapraszamy serdecznie do udziału w corocznym cyklu zajęć praktycznych pn. Industrialna Fabryka Talentów. Dzięki współpracy z Fundacją Fabryka Feniksa, która na realizację zadania otrzymała dofinansowanie ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego, tegoroczne warsztaty w czterech blokach tematycznych trwać będą przez cały sezon wakacyjny. Z przygotowanej oferty skorzystają w tym roku również nieco młodsi rękodzielnicy.

Industrialna Fabryka Talentów - harmonogram

Zainteresowanych udziałem w zajęciach prosimy o przesłanie wiadomości na adres mailowy biuro@muzeumlniarstwa.pl. Liczba miejsc ograniczona.

W ramach cyklu, od lipca do września osoby odwiedzające Muzeum Lniarstwa będą miały również możliwość wziąć udział w pokazach tkania realizowanych w muzealnym parku krosien żakardowych. Udział nie wymaga rezerwacji miejsc.

Dokumenty do pobrania dla uczestników warsztatów:

Regulamin udziału w warsztatach – Industrialna Fabryka Talentów 2022
Karta zgłoszenia – Industrialna Fabryka Talentów 2022
Zgoda na udział w warsztatach osób niepełnoletnich – Industrialna Fabryka Talentów 2022

Zadanie publiczne pn. Industrialna Fabryka Talentów – podtrzymanie tradycji i dziedzictwa poprzemysłowego żyrardowskich Zakładów Lniarskich wraz z organizacją warsztatów kreatywnych z historią w tle dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Mazowsze - logotyp
Mazowsze - dla organizacji