Jarmark Bożonarodzeniowy powraca do Muzeum Lniarstwa

Po kilku latach przerwy, do Muzeum Lniarstwa wraca długo wyczekiwany Jarmark Bożonarodzeniowy. Świąteczna Fabryka Mikołaja odbędzie się w drugi weekend grudnia (10-11.12.2022) w godzinach 12.00-20.00. Wydarzenie będzie doskonałą gratką dla wystawców prezentujących swoją ofertą, a także odbiorców odwiedzających w tym czasie Muzeum Lniarstwa.

Śladem ubiegłych lat, oryginalne wnętrze dawnej fabryki lnu zmieni się w zimową wytwórnię prezentów, świątecznego rękodzieła i największy w regionie kiermasz bożonarodzeniowych upominków. W ponad pięciotysięcznej pofabrycznej przestrzeni powstanie strefa wystawiennicza dla lokalnych rzemieślników, sektor gastronomii i świątecznych warsztatów. Nie zabraknie również grupy elfów, dzięki którym bożonarodzeniowe prezenty z pewnością dotrą do wszystkich przed pierwszą gwiazdką.

Fabryka Świętego Mikołaja, to wydarzenie, które organizowane będzie w Żyrardowie już po raz szósty. Nietuzinkowe wnętrze Muzeum Lniarstwa, kolorowe dekoracje i wyjątkowy klimat rodem z Bieguna Północnego, za każdym razem przyciągają rzeszę osób, które wciąż poszukują najpiękniejszych świątecznych podarków. Odbiorcami wydarzenia są mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości, w tym rodziny z dziećmi. Z myślą o nich kolejny raz stworzymy miejsce, które korespondować będzie z uczestnikami barwą, światłem, dźwiękiem, zapachem i smakiem.

Wychodząc naprzeciw Waszym licznym zapytaniom, otwieramy drzwi naszego muzeum i zapraszamy do uczestnictwa wszystkich tych, którzy chcą podzielić się swoją ofertą handlową. Zainteresowanych udziałem w Jarmarku Bożonarodzeniowym prosimy o zapoznanie się z ofertą i regulaminem Fabryki Świętego Mikołaja, wypełnienie karty zgłoszenia i oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych, a także dołączenie do wiadomości zdjęć prezentujących ofertę wystawcy w nieprzekraczalnym terminie do 25 listopada br.

Wypełnione zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: m.oblakowska@muzeumlniarstwa.pl. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 731 318 800. ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Dokumenty do pobrania dla wystawców

Oferta dla wystawców – Fabryka Świętego Mikołaja 2022

Regulamin dla wystawców – Fabryka Świętego Mikołaja 2022