Muzeum Lniarstwa znów otwarte!


Muzeum Lniarstwa znów otwarte!

Drodzy Odwiedzający!

Po długiej przerwie Muzeum Lniarstwa i Industrialna Zagroda ponownie wracają na szlak turystyki postindustrialnej Mazowsza Zachodniego. Można odwiedzać nas już od 4 maja z zachowaniem zasad obowiązującego reżimu sanitarnego. Zgodnie z wytycznymi epidemiologicznymi, zwiedzający zobowiązani są do posiadania maski ochronnej zasłaniającej nos i usta, jak również dezynfekcji dłoni i zachowania stosownego odstępu społecznego. W związku z ograniczeniem dotyczącym ilości osób przebywających w tym samym czasie w muzeum, informujemy, że:

– zwiedzanie z przewodnikiem dla grup zorganizowanych możliwe będzie tylko i wyłącznie w grupach 10-20 osób po wcześniejszej rezerwacji terminu zwiedzania;
– warsztaty dla grup zorganizowanych na chwilę obecną zostają zawieszone do odwołania.

Zachęcamy serdecznie do indywidualnych odwiedzin naszej placówki i zwiedzania jej z dostępnym audioprzewodnikiem, a także czynnego śledzenia profili muzeum w mediach społecznościowych. Muzeum Lniarstwa i Industrialna Zagroda czynne są w sezonie letnim tj. od kwietnia do końca października od wtorku do piątku w godzinach: 10:00-15:00 oraz w weekendy od 11:00 do 18:00.

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:
793 134 703 – recepcja
731 318 800 – biuro

*Zwiedzanie indywidualne odbywa się bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu. Odbiór przepustek wstępu w recepcji Muzeum Lniarstwa. Płatność tylko w formie gotówki.