Muzeum Lniarstwa z nagrodą na Najlepszy Produkt Turystyczny

We wtorek, 7 grudnia w gmachu Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w Warszawie odbyła się I gala „Rok w kulturze na Mazowszu”, podczas której doceniono działalność poszczególnych jednostek działających na terenie Województwa Mazowieckiego. W czasie wydarzenia uhonorowano również wyróżniające się placówki, którym przyznano certyfikat w kategorii Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2021.

najlepszy produkt turystyczny 2021

Spośród dziesiątek miejsc w regionie, certyfikat otrzymało tylko 7, najchętniej odwiedzanych przez turystów jednostek. Poza naszym Muzeum Lniarstwa były to:

– Twierdza Modlin;

– siedziba zespołu „Mazowsze” w Otrębusach, czyli Centrum Folkloru Polskiego „Karolin”;

– Muzeum Domów Lalek, Gier i Zabawek w Warszawie;

– Suntago – wodny park rozrywki we Wręczy

– Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, czy

– Park Dolina Wkry w Sulejówku

To dla nas ogromne wyróżnienie, które świadczy o tym, że możemy konkurować z wieloma innymi placówkami na terenie całej Polski. Historia Zakładów Lniarskich jest piękna, a kontynuowanie lokalnego dziedzictwa jest dla nas wszystkich prawdziwą przyjemnością.

Gratulujemy nagrodzonym, a organizatorom wydarzenia dziękujemy za docenienie. 🙂 Państwa zaś zapraszamy do odwiedzin naszej placówki w sezonie zimowym od wtorku do piątku w godzinach 10:00-15:00.