Miejskie Mikołajki w Żyrardowie


Miejskie Mikołajki w Żyrardowie

Jak co roku dzień 6 grudnia zamieni się w świat zabawy mikołajkowej, wypełnionej tysiącem światełek, iluminacją oraz świąteczną muzyką. Serdecznie zapraszamy tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych na spotkanie ze Św. Mikołajem, które rozpocznie się w środę 6 grudnia o g. 17:00 na Pl. Jana Pawła II. Iście świąteczna atmosfera rozpocznie tak uwielbiany przez wszystkich okres oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Długo wypatrywane przez najmłodszych spotkanie mikołajkowie odbędzie się już za kilka dni. Tym razem Św. Mikołaj przyjedzie nie w saniach zaprzęgniętych w renifery, jak to zazwyczaj bywa, ale nadjedzie do Żyrardowa na motorze w asyście Jeźdźców Dakoty. W programie Mikołajek nie zabraknie również występów artystycznych, animacji, zabaw i konkursów dla dzieci oraz słodkich upominków rozdawanych przez pomocników – elfy. Największą atrakcją wieczoru będzie oczywiście możliwość spotkania się ze Św. Mikołajem oraz zrobienie pamiątkowego zdjęcia w świątecznej aranżacji żyrardowskiej Resursy.

Wydarzenie organizowane jest w ramach zadania publicznego pn. „Organizacja przedświątecznego czasu wolnego dla mieszkańców Żyrardowa”, realizowanego przez Stowarzyszenie Przymierze dla Żyrardowa, które zostało dofinansowane ze środków Miasta Żyrardowa.